Прокат автомобілів

Вірус корони  – Наші клієнти можуть БЕЗКОШТОВНО змінити або скасувати всі бронювання за 48 годин до початку прокату!

Пікап:
Прибуття
18-24  25-70  70+

8.6 / 10

         

заснований на 692 відгуки

4.2 / 5

         

заснований на 679 відгуки

 
 

Дешевий прокат автомобілів

дає змогу взяти напрокат автомобіль у режимі реального часу.
Ми пропонуємо прокат автомобілів в усіх найбільших містах світу, причому Ви зможете заощадити до 40% власних коштів.
Група Rental Car Group надає порівняння всіх компаній з прокату автомобілів, зокрема Alamo, National, Avis, Budget, Dollar, Thrifty та Europcar, щоб Ви змогли знайти для себе найкращу пропозицію з прокату.
Скористайтеся нашою системою розрахунку вартості прокату автомобілів , і вже за 2 хвилини Ви отримаєте порівняння всіх компаній з прокату автомобілів в усіх містах. Потім виберіть уподобану компанію з прокату автомобілів і вартість прокату. Ми пропонуємо широкий вибір автомобілів у всіх розташуваннях, від дешевих моделей економ-класу до розкішних кабріолетів. Виберіть просто зараз і миттєво отримайте розрахунок вартості онлайн.

Читати далі

Правила Оренди Автомобіля Паливом Пояснив

Правила Оренди Автомобіля Паливом Пояснив

Повний до повного
У вашому автомобілі буде повний бак пального при підйомі. Коли ви повертаєте машину, бак повинен бути повним.
Поверніть машину з повним баком, щоб уникнути зайвих витрат на паливо. Якщо бак не повертається повним, постачальник наповнює бак більш високою швидкістю, ніж місцеві АЗС, і вони стягуватимуть з вас додатковий адміністративний збір.
Зазвичай ця паливна політика є найкращим вибором, оскільки вона дає найменше проблем в кінці оренди.

Повний до порожнього
Коли ви берете свій автомобіль, ви отримуєте автомобіль із повним баком палива. Коли ви повертаєте машину, бак не повинен бути повним. За цим правилом відшкодування за невикористане паливо не передбачає.
Якщо ви не хочете турбуватися про заправку автомобіля, ви можете отримати повний і порожній поліс. Це найкраще підходить для людей, які знають, що будуть багато їздити і будуть витрачати повний бак.

Повний до Порожнього з частковим відшкодуванням
Коли ви берете свій автомобіль, ви отримуєте автомобіль із повним баком палива. Коли ви повертаєте машину, резервуар не повинен бути заповненим, і ви отримаєте повернення коштів за невикористане паливо.
Повернення буде здійснено, коли ви повернете машину, але компанія з прокату автомобілів стягуватиме адміністративний збір.

Читати далі

Дешеві тарифи на прокат автомобілів в популярних місцях

Європа Прокат автомобілів
Сполучені Штати Америки & Канада Прокат автомобілів
Австралія Нова Зеландія Прокат автомобілів
Карибські острови Прокат автомобілів
Решта світу Прокат автомобілів

Прокат Автомобілів, Інформація Страхування

Прокат Автомобілів, Інформація Страхування

Страхування оренди автомобілів є заплутаним, складним і є найважливішим питанням, коли клієнти нас дзвонять. Яке страхування мені потрібно? Це головне питання, яке ми чуємо від нашої клієнтури. У більшості випадків ви не потребуєте всіх різних видів страхування оренди автомобілів, що компаніям з прокату автомобілів заставляє вас купувати!

Почніть з пояснення різних видів страхування оренди автомобілів.

Що таке відмова від зіткнення з шкодою (CDW) для прокату автомобілів?
  Відмова від збитку від збитку / збитку (з перевищенням) обмежує фінансову відповідальність клієнтів за втрату або пошкодження транспортного засобу до надлишкових сум, якщо це не є причиною недбалості водія / орендаря або частини страхових виключень. Приклад: якщо ви берете страхування на CDW з надлишком 700 доларів США - ви будете покриті за збитки та крадіжки, але з відрахуванням 700 доларів США.

Що таке страхування від несанкціонованого збитку чи страхування від відповідальності.
  Super Collision Damage Waiver є додатковим страхуванням, щоб зменшити надлишок / франшизу. Цю страховку можна придбати лише після прибуття безпосередньо в пункт прокату автомобілів. Ця страховка може бути дорогою.

Що таке страхування додаткової відповідальності?
  Страхування відповідальності за оренду автомобіля покриває шкоду іншим особам автомобіля або майна, а також медичних витрат на травми, за які ви несете відповідальність.

Що таке страхування від нещасних випадків?
  Оскільки покриття відповідальності покриває матеріальний збиток чи травми інших людей у ​​результаті нещасного випад�

Читати далі