Autopůjčovna

Virus Corona  – Naši klienti mohou bezplatně změnit nebo zrušit všechny rezervace až 48 hodin před zahájením pronájmu!

Vyzvednutí:
Příjezd
18-24  25-70  70+

8.6 / 10

         

Na základě hodnocení 692

4.2 / 5

         

Na základě hodnocení 679

 
 

Levné Autopůjčovna

RentalCarGroup vám nabízí možnost srovnání téměř všech velkých a nezávislých autopůjčoven ve více než 30 000 měst z celého světa. VYHLEDÁVEJTE - použijte náš systém hledání v "REÁLNÉM ČASE" a za 2 minuty budete mít srovnání všech autopůjčoven ve vámi vybraném místě. SROVNÁVEJTE - vyberte si preferovanou autopůjčovnu a cenu za auto. Nabízíme širokou škálu aut v každé destinaci od levných, ekonomických možností až po luxusní kabriolety. REZERVUJTE - dokončete formulář během 2 minut a okamžitě dostanete potvrzení o rezervaci.
Použijte náš systém vytváření nabídek na vypůjčení vozu a za 2 minuty budete mít k dispozici srovnání všech autopůjčoven v zadaném místě. Pak si jen vyberete preferovanou autopůjčovnu a sazbu za pronájem vozu. Nabízíme širokou paletu vozů v každé lokalitě, od levných, ekonomických vozů po luxusní kabriolety. Začít můžete hned: stačí jednoduše vyplnit formulář pro okamžitou nabídku online.

Čtěte více

Půjčovna Aut Paliva Politik Vysvětlil

Půjčovna Aut Paliva Politik Vysvětlil

plné až Plné
Vaše auto bude mít plné nádrže paliva na pick-up. Když vrátíte auto, nádrž musí být plná.
Ujistěte se, že vrátit auto s plnou nádrží, aby se zabránilo další palivové poplatky. Pokud nádrž není vrácena plná, dodavatel bude naplnit nádrž na vyšší sazbu, než je místní čerpací stanice a budou vám účtovat navíc správní poplatek.
Toto palivo politiky je obvykle preferovanou volbou, protože to dává nejméně problémů na konci pronájmu.

Plné do Prázdné
Při vyzvednutí vašeho vozidla, dostanete auto s plnou nádrží paliva. Když vrátíte auto, nádrž nemusí být plná. Neexistuje žádná náhrada za nevyužité palivo s touto politikou.
Pokud jste don’t chtějí starat o tankování auto můžete získat úplné vyprázdnění politiky. To funguje nejlépe pro lidi, kteří vědí, že se bude řídit hodně, a bude používat až plnou nádrž.

Plné do Prázdné, s částečnou refundaci
Při vyzvednutí vašeho vozidla, dostanete auto s plnou nádrží paliva. Když vrátíte auto, nádrž nemusí být plná a obdržíte náhradu na nevyužité palivo.
Náhrada bude provedena, když vrátíte auto, ale správní poplatek bude účtován u autopůjčovny.

Čtěte více

Pronájem Aut - Pojištění Informace

Pronájem Aut - Pojištění Informace

Pojištění automobilů je matoucí, komplikované a je otázkou číslo jedna, kdy nás klienti zavolávají. Jaké pojištění potřebuji? To je hlavní otázka, kterou slyšíme z naší klientely. Ve většině případů nepotřebujete všechny různé druhy pojištění pojištění automobilů, které vám autoři požádají o koupi!

Začněme tím, že vysvětlíme různé typy pojištění aut.

Co je to bezpodmínečné poškození (CDW) pro pronájem automobilů?
  Nárok na ztrátu škody při ztrátě nebo ztrátě zranění (s přebytkem) omezuje zákazníkovi finanční odpovědnost za ztrátu nebo poškození vozidla až do překročení částek, pokud to není způsobeno nedbalostí řidiče / nájemce nebo součástí vyloučení z pojištění. Příklad: Pokud si vezmete CDW pojištění s převyšujícím 700 USD - budete kryta za škody a krádež, ale s odečitatelnou částkou 700 USD.

Co je pojištění odpovědnosti za škodu způsobené službou Super Collision nebo pojištění dodatečné odpovědnosti.
  Super Collision Damage Waiver je dodatečné pojištění na snížení přebytku / odpočtu. Toto pojištění lze zakoupit pouze při příjezdu přímo u autopůjčovny. Toto pojištění může být drahé.

Co je pojištění doplňkové odpovědnosti?
  Pojištění odpovědnosti za pronájem automobilu se vztahuje na škody způsobené jiným osobám v souvislosti s automobilem nebo majetekmi, jakož i na léčebné náklady za zranění, za které jste zodpovědní.

Co je osobní úrazové pojištění?
  Zatímco krytí odpovědnosti pokrývá škody na majetku a zranění jiných osob při nehodě, pokrytí osobních nehod zahrnuje pro vás zdravotní pojištění, záchrannou zdravotní péči a dávky smrti (řidič automobilu) a cestující.

Co je pokrytí osobních efektů?
  Pokrytí osobních efektů vás ochrání před ztrátou z důvodu krádeže majetku z pronájmu automobilu. Většina pojištění vlastníků domů již tuto ztrátu kryje.

Jaký typ pojištění doporučujete?
  Většina našich nabídek na pronájem automobilů zahrnuje CDW pojištění, ale s přebytkem 500 až 3000 USD. To znamená, že za překročení této částky budete odpovědní v případě poškození nebo krádeže vašeho vozu. Důrazně doporučujeme, abyste si vzali v našem rezervačním systému náš EXCESS COVER INSURANCE. Toto pojistné krytí nadměrného krytu zajistí, že v malém množství budete zcela kryta v případě nehody nebo krádeže na vaše vozidlo, ale také u plochých pneumatik, popraskaných čelních skel, poškozených světlometů, ztracených klíče a vlečení.

Čtěte více